خدمات

جمع بندی موفقیت ها و شکست ها در مدیریت، و استقرار سیستم های جامع و یکپارچه نرم افزاری در دهه ها و سال های گذشته، به ویژه در سازمان ها و شرکت های ایرانی برای ما درس های ارزشمندی به همراه آورده است. اشا تمام داشته های تجربی و تخصصی خود را در قالب خدمات زیر در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

 

فرهنگ سازی سازمانی

هدف ما دستیابی به یک فرهنگ الهام بخش سازمانی است. شرکت اشا به شناخت و ارزیابی فرهنگ سازمانی شما می پردازد و یا طراحی برنامه هایی دقیق و مدون، به مدیران کمک می کند تا برای تغییر مثبت فرهنگ سازمانی گام بردارند. ما باور داریم موفقیت سازمان با فرهنگ سازمانی آن گره خورده است؛ بنابراین در پی آن هستیم کارکنان را به برداشتن قدم های بزرگتر تشویق و یک فرهنگ الهام بخش در سازمان جاری کنیم.
 
 

آموزش های تخصصی

هیچ کس بهتر از اشا، اشا را نمی شناسد! تیم اشا در زمان راه اندازی و پشتیبانی سیستم، به صورت حضوری، تلفنی و یا دوره های آموزشی به آموزش کاربران می پردازد. همچنین کارشناسان ما آمادگی دارند تا اقدام به برگزاری کارگاه های یک روزه متناسب با نیازهای شما نمایند. علاوه بر آموزش کاربران، ما به دنبال آموزش های پیشرفته تر از طریق آکادمی اشا نیز هستیم.
 
 

پشتیبانی

دیدگاه ما در بخش پشتیبانی، «رضایت مندی» مشتری است شرکت اشا توان زیادی را در بخش پشتیبانی صرف کرده است تا بتواند به اجرای بی وقفه کسب و کار مشتریان ما و بهبود عملکرد سازمان ها کمک کند. ارتباط تنگاتنگ ما با مشتریان باعث می شود تا ما بهترین دوست سازمانی شما باشیم.
 
 

دسترسی سریع

آکادمی اشا

درخواست دمو

دانلود کاتالوگ

تماس با ما

نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی ( ERP )

میخواهید یک جلسه دموی رایگان برای شما تنظیم کنیم؟

درخواست دمو
درخواست دمو