آموزش های تخصصی

هیچ کس بهتر از اشا، اشا را نمی شناسد! ما بیشتر از هر کس دیگر با بخش های مختلف سیستم مدیریت منابع سازمانی اشا کار کرده ایم و همچنین تجربه های موثری در زمینه سنجش آمادگی، پیاده سازی و راه اندازی سیستم های مشابه داریم. بر این اساس و با تکیه بر پتانسیل تخصصی خود، آماده ارائه سرویس های جداگانه آموزشی در موضوعات مختلف هستیم.

آموزش همگام با راه اندازی سیستم

تیم راه اندازی اشا ماموریت دارند تا در هنگام راه اندازی سیستم، آموزش ها و توضیحات لازم را به کاربران ارائه دهد. این کار از طریق آموزش های حضوری و یا تلفنی انجام می گیرد. لطفا با ارائه انتقادات و پیشنهادات خود در بخش «تماس با ما»، ما را از نظرات خود در این زمینه آگاه سازید.

آموزش های ویژه

کارشناسان ما آمادگی دارند تا با ارزیابی نیازهای آموزشی شما و برنامه ریزی برای آن، دوره های آموزشی ویژه ای را برای کار با سیستم های اشا تدارک ببینند. کاربران شما می توانند با حضور در این دوره های ویژه، به طور کامل و متمرکز آموزش ببیند و توانمندی های خود را افزایش دهند. با آموزش های ویژه اشا هر چه سریع تر به اهداف نرم افزاری خود برسید.

کارگاه های یک روزه

شرکت اشا با تکیه بر تجربه 20 ساله مدیران خود در عرصه مشاوره مدیریت و نرم افزارهای مدیریت منابع سازمانی و ارتباطات دانشگاهی، اقدام به برگزاری گارگاه های یک روزه متناسب با نیازهای شما خواهد کرد. در این کارگاه ها موضوعاتی همچون مفاهیم بنیادی ERP، بکارگیری موثر و راهبری سیستم های مدیریت منابع سازمانی (ERP)، فرهنگ سازی سازمانی، مدیریت فرآیندهای کسب و کار و غیره قابل آموزش هستند.

آکادمی اشا

علاوه بر آموزش کاربران، ما به دنبال آموزش های پیشرفته تر در شرکت اشا هستیم. آکادمی اشا محیطی است که در آن به گردآوری، تدوین و بکارگیری تجربه ها و دانش های روز جهانی می پردازیم و نتایج آن را در اختیار عموم قرار می دهیم. مطالعه آکادمی اشا به شما کمک می کند تا همگام با دانش جهانی، سازمان خود را در مسیر پیشرفت قرار دهید.

 

دسترسی سریع

آکادمی اشا

درخواست دمو

دانلود کاتالوگ

تماس با ما

نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی ( ERP )

میخواهید یک جلسه دموی رایگان برای شما تنظیم کنیم؟

درخواست دمو
درخواست دمو