فرهنگ سازی سازمانی

جمع بندی موفقیت ها و شکست ها در مدیریت، و استقرار سیستم های جامع و یکپارچه نرم افزاری در دهه ها و سال های گذشته، به ویژه در سازمان ها و شرکت های ایرانی برای ما درس های ارزشمندی به همراه آورده است. اشا تمام داشته های تجربی و تخصصی خود را در قالب خدمات زیر در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

 
 

فرهنگ الهام بخش در سازمان شما


فرهنگ الهام بخش، کارکنان را به برداشتن قدم های بزرگتر تشویق می کند، به آنها شخصیت می دهد تا در هر زمان و هر جایگاه، بهترین تصمیم را برای سازمان بگیرند و با ایجاد شور و شوق، بازده آنها را افزایش می دهد. ما باور داریم موفقیت سازمان با فرهنگ سازمانی آن گره خورده است؛ پس به شما کمک می کنیم تا فرهنگ الهام بخش سازمان خود را ایجاد کنید.

 
 

نخستین گام؛ ارزیابی فرهنگ سازمانی


شناخت و ارزیابی فرهنگ سازمانی شرکت بر اساس مدل های گوناگون، نخستین گام برای درک صحیح وضعیت کنونی و تدوین یک نقشه راه است. در این گام، شرکت اشا با ارائه پرسشنامه های گوناگون و صحبت با کارکنان، به شناخت و تجزیه و تحلیل فرهنگ سازمان شما می پردازد. گزارش حاصل به شما کمک می کند تا قلب تپنده سازمان خود را بهتر بشناسید و برای دستیابی به یک فرهنگ الهام بخش برنامه ریزی کنید.

 
 

مدیریت توسعه فرهنگی سازمان


مدیران یک سازمان، کلید توسعه فرهنگی آن هستند. دستیابی به فرهنگ الهام بخش رخ نخواهد داد مگر آنکه مدیران شرکت، ارزش ها و فاکتور های توسعه فرهنگی سازمان را مشخص کنند و خود پایبند به آن باشند. شرکت اشا با همکاری مدیران، برنامه هایی دقیق و مدون را فراهم می کنند. این برنامه های فرهنگی، مدیران را قادر می سازد تا سازمان خود را به سطح جدیدی از توسعه ارتقا دهند.

 
 

دسترسی سریع

آکادمی اشا

درخواست دمو

دانلود کاتالوگ

تماس با ما

نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی ( ERP )

میخواهید یک جلسه دموی رایگان برای شما تنظیم کنیم؟

درخواست دمو
درخواست دمو