پشتیبانی

نگهداری و پشتیبانی از نرم افزار یکی از مرحله های سیستم های نرم افزاری محسوب می شود اما برای ما، خدمات پشتیبانی بخشی حیاتی از کار است. شرکت اشا با آگاهی از این موضوع، توان زیادی را در بخش پشتیبانی صرف کرده است. ما با هدف کسب رضایتمندی شما، اقدام به حل و فصل مسائل می نماییم زیرا که ارزش همکاری با شما را می دانیم.

وقت طلاست و نگهداری از آن بر عهده ما

بروز مشکل و خرابی در هر کسب و کاری به معنی از دست رفتن زمان و انرژی و هزینه مضاعف جهت برگرداندن سیستم به وضعیت عادی است. اطمینان از اینکه کسب و کار مشتریان ما بی وقفه در حال اجرا است و سیستم ما به بهبود عملکرد آن کمک می کند، تنها چیزی است که در بخش پشتیبانی برای ما اهمیت دارد و این نیاز را با ارائه یک تیم پشتیبانی پر انرژی و پاسخگو تامین خواهیم کرد. از کار با تیم جوان ما لذت خواهید برد.

پشتیبانی به روش اشا

دیدگاه ما در بخش پشتیبانی، «رضایت مندی» مشتری است بدین معنی که هر کجا و هر زمان که امکان پذیر باشد، همکاران ما پاسخگوی نیازهای شما خواهند بود. این کار به ما اجازه می دهد تا همواره در کنار شما باشیم، رابطه ای تنگاتنگ با شما برقرار کنیم، نگرانی های شما را درک کنیم و در راستای برطرف کردن نیازهای واقعی شما گام برداریم. ما بهترین دوست سازمانی شما خواهیم شد.

در کنارتان خواهیم ماند

همزمان با اینکه در کسب و کار شما، سیستم ها، زیرساخت ها و مهارت های شما تکامل می یابند، پشتیبانی ما هم نیز ادامه خواهد یافت. پشتیبانی فنی از زیرساخت های نرم افزاری اشا، بروزرسانی گزارش های سفارشی و بخش های سفارشی سیستم، و آموزش های مداوم در پشت زمینه و همراه با توسعه کسب و کار شما ادامه خواهد یافت تا شما بدون نگرانی به توسعه کسب و کار خود بپردازید. همواره پشتیبان شما خواهیم بود.

 

دسترسی سریع

آکادمی اشا

درخواست دمو

دانلود کاتالوگ

تماس با ما

نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی ( ERP )

میخواهید یک جلسه دموی رایگان برای شما تنظیم کنیم؟

درخواست دمو
درخواست دمو