درباره اشا

شرکت اندیش پرداز اشا (سهامی خاص) در سال 1391، توسط گروهی از متخصصان و صاحب نظران فعال در زمینه سیستم های جامع و یکپارچه کامپیوتری، پایه گذاری شد. این گروه بیش از 20 سال تجربه در حوزه هایی همچون برنامه ریزی منابع سازمانی، مدیریت تولید، نرم افزارهای مالی و مدیریت فرآیندهای کسب و کار به همراه دارد.

اشا از همان ابتدای راه، با بکارگیری تجربه های داخلی و استانداردهای جهانی، ارائه و توسعه نرم افزاری مرتبط با مدیریت تولید را در دستور کار خود قرار داد. نرم افزار مدیریت اجرایی تولید اشا (AshaMES) اولین نرم افزار تولیدی شرکت است که قابلیت هایی همچون کنترل منابع تولید، مدیریت فرآیندهای تولید، برنامه ریزی تولید و حسابداری صنعتی در آن گنجاده شده است. به خاطر تجربه بالای متخصصان اشا در صنایع فولاد و دارویی، این شرکت تمرکز اولیه خود را بر این دو صنعت قرار داد. اشا در ادامه راه، به منظور بهره گیری از مزایای یکپارچگی کسب و کار، نرم افزار مدیریت تولید خود را با هدف دستیابی به یک نرم افزار برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) گسترش داد.

ماموریت اشا، افزایش بهره وری صنایع تولیدی با تمرکز بر تغییر ساختارهای تولیدی به تولید ناب است. ما این کار را با ارائه سیستم های یکپارچه برنامه ریزی منابع سازمانی انجام می دهیم که بر اساس استانداردهای جهانی شکل گرفته است. از سوی دیگر اعتقاد داریم که برخی فرآیندها اختصاصی است و ویژه همان کسب و کار می باشد، از این رو پیاده سازی سیستم های سفارشی و گزارش سازی سفارشی را سر لوحه کار خود قرار داده ایم.

شرکت اندیش پرداز اشا در اسفندماه سال 1394 موفق به کسب درجه دانش بنیانی از کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت های دانش بنیان شد. بخش تحقیق و توسعه اشا، همگام با دانش روز دنیا، در تلاش است تا سیستم AshaERP را به روز، دقیق و سازگار با استانداردهای جهانی ارائه کند.

اشا در واژه به معنی راستی و درستی است و از این رو حفظ صداقت و کسب رضایت مشتری بنیان گروه اشا قرار گرفته است. ما به عنوان شرکتی دانش بنیان آرمان داریم تا با حرکت به سوی کسب و کارهای سبز و بهره ور، همراه با مشارکت و رضایت مشتریان و پرسنل آن ها از طریق تکنولوژی های نرم افزاری جهانی تازه بسازیم.

 

دسترسی سریع

آکادمی اشا

درخواست دمو

دریافت کاتالوگ

تماس با ما

نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی ( ERP )

میخواهید یک جلسه دموی رایگان برای شما تنظیم کنیم؟

درخواست دمو
درخواست دمو