راهکارهای اشا برای صنایع

سکان کسب و کار خود را، خود در دست بگیرید

راهکارهای صنایع و یا همان اتوماسیون صنعتی، در حال حاضر یکی از نیازهای اساسی صنایع پیشرفته و رو به رشد می باشد. نرم افزارهایی که از طریق آنها بتوانند گردش اطلاعات در داخل سازمان خود را مدیریت کنند. مدیریت گردش اطلاعات در داخل یک سازمان، موجب می‌گردد که اطلاعات دقیق و به هنگام توسط گزارش‌های سفارشی در اختیار مدیریت قرار بگیرد.

راهکارهای صنایع با توجه به فرایندهای کسب و کار هر صنعت

هر صنعت با توجه چرخه‌ی تولید خود، از یک سری فرایندهای خاص خود پیروی می‌کند که این فرآیندها تحت عنوان فرایندهای کسب و کار شناخته می‌شود. این فرایندها در صنایع مختلف متفاوت خواهد بود. از طرفی هر یک از سازمان‌ها که در یک صنعت مشخص در حال فعالیت هستند یک سری فرایند مختص به خود را دارند. شرکت اشا با تکیه بر تجربه متخصصان خود که سال‌ها در صنایعی همچون ذوب آهن، دارویی و مونتاژی فعال بوده‌اند، توانسته است به بهینه‌ترین فرایندهای سازمانی و تولیدی این صنایع دست پیدا کند، که این موضوع سبب کاهش زمان پیاده‌سازی در این صنایع می‌گردد.  با این همه، اشا برای دیگر صنایع نیز پیشنهاد ویژه‌ای دارد. تیم متخصص اشا در زمینه مدیریت فرایندهای سازمانی، فرایندهای شرکت شما را شناسایی می‌کند و با توجه به قدرت نرم افزار اشا در زمینه سفارشی‌سازی سیستم‌های سازمانی، فرایندهای مختص شما را به بهترین نحو پیاده‌سازی خواهد کرد.

قابلیت های ویژه نرم افزار ERP اشا که موجب تمایز آن می شود، حاصل تجربه استقرار آن – به منظور یکپارچه‌سازی، زمانبندی و برنامه‌ ریزی تولید – در صنایع فرایندی با سیستم های تولیدی دسته ای و پیوسته است.

 
 • صنایع دارویی

  برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

  صنایع دارویی

 • صنایع ذوب آهن

  برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

  صنایع ذوب آهن

 • صنایع مونتاژی

  برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

  صنایع مونتاژی

 • سایر صنایع

  برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

  سایر صنایع

 

دسترسی سریع

آکادمی اشا

درخواست دمو

دانلود کاتالوگ

تماس با ما

نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی ( ERP )

میخواهید یک جلسه دموی رایگان برای شما تنظیم کنیم؟

درخواست دمو
درخواست دمو