مشاوره مدیریت

مطالعه همه جانبه، وجود بسترهای لازم و آمادگی سازمانی، برای استقرار موفق یک نگرش فناورانه نو همچون ERP در هر سازمان، اجتناب ناپذیر است. از طرفی شناسایی، طراحی و سفارشی سازی فرآیندهای یک صنعت برای پیاده سازی در نرم افزارهای مدیریتی، کاری تخصصی و زمان بر است. که هماهنگی این دو موضوع، نیاز به برنامه ریزی بلندمدت و هدفگذاری استراتژیک دارد تا سازمان ها به راحتی بتوانند ضمن انجام امور روزمره ی خود، یک برنامه ی منسجم و منظم جهت پیاده سازی سیستم های یکپارچه نرم افزاری داشته باشند.

ما در اشا، مفتخریم تا این راه را با ارائه ی خدمات مدیریت مشاوره ای زیر برایتان هموار سازیم:

 

امکان سنجی پیاده سازی ERP


هر سازمان در طول عمر خود شرایط مختلفی را تجربه می کند، این شرایط ممکن است سازمان را در بهترین وضعیت ممکن و یا در بدترین حالت خود قرار دهد. بی شک پیاده سازی نرم افزارهای بزرگ سازمانی همچون ERP، نیازمند به مطالعه و بررسی دقیق شرایط حاکم بر سازمان را دارد تا میزان آمادگی آن سازمان برای پیاده سازی و اصلاح فرآیندها برآورد شود.

 
 

مدل سازی فرایندهای کسب و کار BPM


هر صنعت برای انجام فعالیت های خود، از فرایندهای استانداردی پیروی می کند و هر کسب و کار با توجه شرایط خود (اعم از اقتصادی، قوانین کشوری و فرهنگ سازمانی و ...) فرایندهایی را دنبال می کند که مختص همان سازمان می باشد. و ما می دانیم برای آنکه یک سازمان بتواند در انجام فعالیت های خود بهره ور تر عمل کند نیاز دارد تا فرایندهای استاندارد و سفارشی خود را بهینه کند. یک از تخصص های ما، تدوین و بهینه سازی فرایندهای کسب و کار است.

 
 

برنامه ریزی استراتژی تولید و کسب و کار


استراتژی، نقشه ی راه یک کسب و کار است. سمت و سوی حرکت سازمان را مشخص می کند. یک سازمان موفق باید برای ادامه ی فعالیت های خود یک برنامه مدون استراتژیک داشته باشد.

 
 

دسترسی سریع

آکادمی اشا

درخواست دمو

دانلود کاتالوگ

تماس با ما

نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی ( ERP )

میخواهید یک جلسه دموی رایگان برای شما تنظیم کنیم؟

درخواست دمو
درخواست دمو