سیستم ساز اشا

هنگامی که فرآیندهای اجرایی کسب و کار شما قابل پیاده سازی در یک نرم افزار منابع سازمانی باشد، سهولت راه اندازی و رضایت بیشتر کارکنان را در پی خواهد داشت. سیستم ساز AshaVNext ، یک ابزار توسعه سریع نرم افزار است که به ما این امکان را می دهد تا پس از تحلیل و بررسی نیازهای شما، یک سیستم نرم افزاری مطابق با درخواست ها و نیازمندی های شما تهیه نماییم.

سریع و بهینه

استفاده از سیستم ساز AshaVNext باعث کاهش هزینه و زمان راه اندازی و همچنین اطمینان از سازگاری با استانداردهای جهانی می شود. سیستم ساز اشا این امکان را می دهد تا با پیاده سازی یک سیستم سفارشی مطابق با نیاز سازمان، از هزینه و زمان راه اندازی و تغییرات ساختاری کاسته شود. اشا، سیستمی آشنا و کاربرپسند در اختیار تمام کارکنان قرار می دهد.

انعطاف پذیری در کنار قدرت

از سیستم ساز اشا می توان برای توسعه هر برنامه ای استفاده کرد؛ از یک نرم افزار ساده تحت وب گرفته تا یک سیستم پیچیده مدیریت منابع سازمانی (ERP). با این ابزار یک شخص فنی می تواند به سرعت یاد بگیرد که چگونه سیستم را مطابق با نیازهای شما تغییر دهد و فرآیندهای کسب و کار شما را پیاده سازی نماید.

تجربه نوین کار با تکنولوژی اشا

سیستم ساز AshaVNext به گونه ای طراحی شده است تا زیرساخت نرم افزاری آن بدون تداخل با منطق پیاده سازی شده، توسعه و به روز رسانی شود. این رویکرد سبب می شود تا قابلیت های جدید بدون مشکل به نرم افزار اضافه شود و انتظارات کاربر به تدریج برآورده شوند.

گزارش سازی سفارشی

در کنار سیستم ساز اشا، مجموعه گزارش هایی قوی و جذاب تهیه شده است که به شما کمک می کند تا با تحلیل اطلاعات ورودی، نتایج واقع بینانه تری از وضعیت موجود دریافت کنید. ما در اشا این امکان را فراهم می آوریم تا گزارش های سفارشی خود را در اختیار داشته باشید.

 

دسترسی سریع

آکادمی اشا

درخواست دمو

دانلود کاتالوگ

تماس با ما

نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی ( ERP )

میخواهید یک جلسه دموی رایگان برای شما تنظیم کنیم؟

درخواست دمو
درخواست دمو