مدل سازی فرآیندهای کسب و کار

مدیریت فرایندهای کسب و کار (BPM) یک رویکرد است تا بهترین فرایندهای سازمانی را طراحی کند. مدیریت فرایندهای کسب و کار، یک تلاش مشترک بین واحدهای کسب و کار و دنیای فناوری اطلاعات (IT) است.

مدیریت فرایندهای کسب و کار (BPM)

در محیط پویای کسب و کار امروزی، سازمان‌ها نیاز دارند که چابک باشند تا بتوانند به چالش‌های پیش رو پاسخ دهند. BPM این چابکی را از طریق ایجاد امکان کنترل بر روی فرآیندهای عملیاتی، فراهم می‌کند.

مدیریت فرایندهای کسب و کار، به شما کمک می‌کند تا برای شرکت خود از طریق رشد، بهبود عملکرد، بهره‌وری ببیشتر، کارکنان خبره‌تر، اثربخشی و خدمات مشتریان بهتر، ارزش آفرینی کنید.

مدیریت فرایندهای کسب و کار، می‌تواند سازمان شما را از راه‌های مختلف، چابک کند:

  • افزایش بهره‌وری: در دنیای اقتصاد کنونی، شما نیاز دارید که با کمترین منابع ممکن، بیشتر کارها را انجام دهید.
  • افزایش سرعت ورود به بازارهای جدید: زمانی که یک ایده و یا محصول تازه معرفی می‌شود، BPM موثر، به شما کمک خواهد کرد تا یکی از رهبران بازار باشید.
  • به دست آوردن بازارهای جهانی: BPM به شما کمک خواهد کرد که فعالیت‌های زنجیره تامین خود را ساده‌تر کنید، در نتیجه شما این مزیت را خواهید داشت تا در بازار جهانی موثرتر عمل کنید.
  • به دست آوردن سازگاری بیشتر: شرایط پیچیده، همچون سازگاری با قوانین دولتی و بین‌المللی و نیازمندی‌های حاکمیت شرکتی، می‌تواند هزینه‌های زیادی را در بر داشته باشد. استفاده از BPM می‌تواند کمک کند تا این هزینه‌ها را مدیریت کنید.
  • شتاب بخشیدن به نوآوری: محیط کسب و کار شما نباید به نوعی باشد که نوآوری فقط در آن تشویق شود، بلکه نیاز دارید که نوآوری بخشی از عملیات روزانه‌ی شما گردد. برای دستیابی به این امر مدل سازی فرایندهای کسب و کار بهترین راهکار است.

یادمان باشد! سازمان‌های چابک و منعطف، توانایی آن را دارند تا نیازهای مشتریان خود را برطرف کنند و در پایان روز یک برنده باشند.

 

دسترسی سریع

آکادمی اشا

درخواست دمو

دریافت کاتالوگ

تماس با ما

نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی ( ERP )

میخواهید یک جلسه دموی رایگان برای شما تنظیم کنیم؟

درخواست دمو
درخواست دمو